ĽS-NS nie je riešenie

Autor: Anna Pitáková | 7.3.2016 o 13:45 | (upravené 7.3.2016 o 13:57) Karma článku: 5,27 | Prečítané:  859x

Niektorí sú spokojní, iní rozhorčení, že sa do parlamentu dostala strana ĽS-NS. Ľudia nadávajú, že sa s M. Kotlebom nik nechce rozprávať a odstavujú ho na druhú koľaj, ale prečo to tak je? 

Začnime jeho výrokmi o rómoch, ktorým chce dať krompáče a lopaty do rúk a poslať ich stavať diaľnice a obnovovať kultúrne pamiatky za minimálnu mzdu. Pozrime sa na to reálne, viete si predstaviť kvalitné diaľnice, ktoré by stavali rómovia za minimálnu mzdu, ktorím môže byť jedno, ako ta diaľnica bude vyzerať, ako o pár rokov dopadne, pretože oni ju nepotrebujú. Nevolajme zahraničné firmy stavať diaľnice, však rómovia, nám to postavia za lacno. Možno nie len rómovia, ale aj my, nezamestnaní VŠ nepotrebného odboru, budeme povinní ísť stavať diaľnice za minimálnu mzdu, z ktorej nám ostane ledva na prežitie. Však meter má rovnaký na každého, nedá dávky nezamestnaným. K renovácií kultúrnych pamiatok sa už radšej nevyjadrujem. 

V jeho programe je odchod z EÚ, NATO a zavedenie koruny naspäť. Ľudia si v referende zvolili vstup do EÚ, tak prečo sú teraz proti? Za členstvo SR sa vyslovilo 92,46% voličov, teraz poďme zutekať, dovoliť, aby sa EÚ rozpadla, padlo euro a Američanom spravíme radosť. Postavme sa k tomu ako rozumní ľudia a riešme problémy spoločne s inými štátmi v EÚ. K NATO len toľko, že sami nie sme schopní obrany našej krajiny. Boli by sme ľahká korisť pre väčšie štáty. A korunu zaviesť naspäť po tom, čo sme všetky peniaze spálili, by bola hlúposť. 

A skúste si pozrieť aj, kto sa s M. Kotlebom dostal do parlamentu, napríklad aj jeho brat, ktorý pracuje ako finančný riaditeľ župnej Banskobystrickej regionálnej správy ciest, kam sa dostal bez výberového konania.


Takže neberte ako jediný problém fašizmus, ale niektoré nereálne body jeho programu, ktoré by nám skôr uškodili, ako by boli na úžitok.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?