Téma dní "Úžera"

Autor: Anna Pitáková | 25.3.2014 o 21:48 | Karma článku: 14,72 | Prečítané:  482x

Druhé kolo prezidentských volieb sa nedzadržateľne blíži. Antikampaň je v plnom prúde a R. Fico si na A. Kisku vytiahol úžerníctvo. Antikampaňové letáky sa šíria po celom Slovensku s dosť prehnanými "vraj" faktami.

Ale R. Fico by sa mal prvej pozrieť akých politikov má v SMER-e. Napríklad taký J. Burian, tajomník na ministerstve sociálnych vecí, práce a rodiny. Bol spoločníkom v úžerníckej spoločnosti EX CREDIT, kde patrila aj nebanková spoločnosť POHOTOVOSŤ. Stačí si pozrieť úrokove sadzby tejto spoločnosti, kde keď si zoberiete pôžičku 1000€ pri 12 mesačných splátkach po 164€ preplatíte 968€ (96,8%).

Čo je ešte zaujímavejšie, že niektorí ľudia skočia R. Ficovi na všetko, čo povie. Ľudia, ktorí nikdy nemali pôžičky z Quatra a Trianglu nadávajú na A. Kisku, že je úžerník a tí čo z týchto nebankoviek pôžičky mali, idú A. Kisku voliť a ešte ho aj podporujú v kampani.

Taktiež doteraz sa nebankovky vôbec neriešili, nikomu neprekážali a prečo? Milióny odvedené na daniach komu by len vadili? Prídu voľby a zrazu sa nebankovky vo veľkom začnú pretriasať, ale prečo tomu je tak? Pretože A. Kiska dýcha R. Ficovi na krk.

Ľudia by mali pouvažovať nad tým, že každý podnikateľ potrebuje mať zisk a vyplatiť aj zamestnancov. Nik z nás by cudzím ľudom nepožičal len tak a bez zisku. Ľudia píšu, že každý, kto je v politike, tak kradne a že na ich mieste by kradli tiež a popri tom odcudzujú A. Kisku za úroky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?